פעילות עם כלבים לבית ספר

אנו במרכז הכלב והאדם מאמינים שפעילות עם כלבים יכולה להכניס ערכים ותובנות חדשות לילדים כדוגמת פיתוח מודעות חברתית וסביבתית, אחריות, חמלה, התחשבות בזולת ועוד.
כך ילדינו יגדלו בסביבה מוסרית, עם תובנות נכונות על חיים מאושרים ובריאים. 


איזה פעילויות יש לנו במרכז הכלב והאדם - לבית ספר?


מופע אילוף כלבים חוויתי לכל בית הספר בנושא סובלנות ואהבה לכלבים בשילוב תקשורת כלבים שמרתקת את הילדים.
מתאים לכיתה א' עד כיתה י' שעה שלמה של צחוק בשילוב סובלנות לאחר. 
הילדים ילמדו דרך המופע אילוף כלבים איך להתייחס בסבלנות ובאמפתיה לחיה שאינה יכולה לדבר אלה רק להביע רגשות בצורה של שפת גוף. כל פעילות חווייתית נבנית בהתאם לצורכי של הבית ספר. הרצאה על תקשורת כלבים לילדים
הרצאה מיוחדת על תקשורת בין כלבים לכלבים ובין תקשורת של בני אדם לכלבים, בשילוב הדגמות חיות, תכנים מצחיקים, והנאה לילדים בשילוב משהו טבעי "כלבים" מומלץ מאוד לשלב אחת לשנה פעילות עם כלבים בבתי ספר, נותן לילדים סימני ערכיות סובלנות ואהבה לשונה ולאחר. בסוף ההרצאה כל הילדים יקבלו מתנות ואופציה לשאול שאלות. 

סדנת אילוף כלבים

סדנת אילוף כלבים מתאימה לתלמידים מעל כיתות ט', בסדנת אילוף נלמד ממש  אילוף כלבים, בשילוב הרצאות על תקשורת כלבים, ועל איך מאלפים כלבים בגישה חיובית. והכי חשוב שכל התלמידים יוצאים עם תעודת מאלף בסיסי מטעם מרכז הכלב והאדם. כל תכנית לימודים תקבע מול בתי הספר על כמות השעות וכמות ימי הלימוד לתלמידים.

 מה יפתחו הילדים בפעילות עם כלבים?

נפתח את הידע של הילדים באילוף כלבים בגישה חיובית, פסיכולוגיה של הכלב,  גורים, פקודות משמעת, קואורדינציה, חיזוק קשרים חברתיים,
השילוב בין האמפתיה הרבה ששוררת בין הילדים לכלבים, הם המפתח להצלחת התוכנית.

 

כל הצעת מחיר משתנה לפי מיקום בית הספר, מס' ההפעלות, ומס' הילדים.

להצעת מחיר לפעילות עם כלבים התקשרו:
טל שלוש מנהל מרכז הכלב והאדם
0548032423
0774303148