אילוף כלבים במרכז

מאלף כלבים עד הבית או במרכז הכלב והאדם

שלושה מפגשים בלבד.
באחריות!
ניסיון של 15 שנים, ואלפי כלבים שעברו שיקום התנהגותי

צריכים מאלף כלבים בתל אביב או במרכז?

צריכים משהו שירגיע את הכלב? הכלב נובח? עושה צרכים בבית? מפחד?

פתרון כולל לכל הבעיות: שלושה מפגשי אילוף – וסיימנו!!

אילוף כלבים מבחינתנו זו אהבה, וכדי לאלף את הכלב שלכם, צריך לתת לכם את היכולת להבין בצורה מדויקת את כלבכם. אנו משלבים במפגשי האילוף שלנו הטכניקה מצריכה מכם 15 דקות עבודה עם הכלב ביום -וזהו!
כמאלפי כלבים וכאוהבי כלבים חשוב לנו שתצליחו ותבינו את כלבכם, וככה תבטיחו לו ולעצמכם איכות חיים טובה ומאוזנת כמשפחה.

אילוף כלבים בטכניקה חיובית במרכז הכלב והאדם

מאלף כלבים יגיע אליכם או שתוכלו להגיע למרכז הכלב והאדם (רח' אילת 18 ת"א), תוך שלושה מפגשים בלבד, הודות לטכניקת אילוף מיוחדת אשר נלמדת בקורס מאלפי כלבים בכירים של מרכז הכלב והאדם.
כיום פועלים ברחבי הארץ שלל מדריכי אילוף המלמדים עשרות ומאות סטודנטים כיצד לאלף.
מאלף נשלח לביתכם מטעמנו, יקנה לכם הדגשים נכונים ואת היכולת לתקשר באיזון ובגישה חיובית עם כלבכם.

1

שלב א': אבחון

בשלב הזה מאלף כלבים מגיע אליכם הביתה לפגישת אבחון והדרכה ראשונית, כדי להכיר מקרוב את אורח החיים של הכלב ואת ההתנהלות שלכם מולו. במרכז הכלב והאדם דוגלים במתן כבוד לכלב ולבעליו, ומאמינים שלכל אדם צרכים שונים ורצונות שונים. לכן נבחר בגישת האילוף הנכונה ביותר, בשקיפות מלאה מול הבעלים.

תהליך אבחון ואילוף הכלב אורך 45 דקות עד שעה וחצי, ואינו כרוך בהכנה מיוחדת של בני הבית. שבסופו של האבחון תקבלו מפרט על דף ופרקטיקה מעשית בכדי לעבוד בצורה מדוייקת, ובכדי שתראו תוצאות מהירות כבר במהלך הימים הראשונים לאחר האבחון.

2

שלב ב': אילוף כלבים בבית ובחוץ

בשלב זה המאלף כלבים יעבוד עם הבעלים על התנהגות נכונה בחוץ ובבית. בשלב הזה כבר נתחיל לראות שיפור בבעיות כמו: צרכים בבית, עלייה על ספות, אכילה מהשולחן, נשכנות גורית, אכילה מהרצפה, בריחה מהירה כשהדלת נפתחת, תוקפנות כלפי אוכל, תוקפנות כלפי טריטוריה פנימית ועוד.במקבילל אנו נלמד אתכם כיצד לעבוד עם קליקר, היוצר התניה להתנהגות חיובית, וליצור חידוד מח לכלב, באמצעות משחקי מח מעניינים לכלב.

3

שלב ג': סיום ומעקב או המשך לקבוצת אילוף

בסיום תהליך האילוף מועברת הדרכה מרוכזת לבני הבית ע"י מאלף הכלבים.
המאלף ילַמד אתכם איך לשמור על ההרגלים החדשים שסיגל הכלב, מה מותר ומה אסור ועוד כמה משחקי מח שיעצימו את יכולת החשיבה של הכלב ויחדדו את התקשורת בין הכלב לבעלים. בדרך המעקב יהיה לשלושה חודשים וככה יישמרו הישגי האילוף שנים רבות ויבטיחו לכם ולכלבכם חיים בריאים ונוחים יותר. גם לאחר שתסתיים תקופת המעקב תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה או בעיה, ללא מגבלת זמן.

צריכים מאלף?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד 'הב הב'
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד 'הב הב'
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!