קורס הכשרת כלבי שירות

קורס הכשרת כלבי שירות בגישה חיובית

קורס להכשרת כלבי שירות – תלמידים המגיעים ללמוד במרכז הכלב והאדם זוכים להתנסות באופן ישיר להכשיר יחד עם טל שלוש ועוזריו באוכלוסיות הזקוקות לכלבי שירות: אנשים המתמודדים עם פוסט טראומה, אוטיזם פיגור, נכי צה"ל, אפילפסיה, ילדים עם מורכבויות רגשיות, חרדות, דכאונות, לחצים בחיים. PTSD

מרכז הכלב והאדם HDC הינו ספק רשמי של משרד הבטחון

הכשרת כלב שירות / כלב טיפולי

התפקידים של כלבי השירות:

1 .כלבי עזר וסיוע לבעלי מוגבלויות

2 .כלבי נחייה לעיוורים

3 .כלבי נחיה לחרשים – המגיבים ומנחים לצלילים

4 .כלבי נחיה לבעלי בעיות גפיים – סיוע בניידות

5 .כלבי התראה להתקפי פוסט טראומה – PTSD

6 .כלבי התראה לחוסר תנועה ונשימה – אפילפסיה

מסלול הלימודים – קורס הכשרת כלבי שירות

חלק א – קורס מאלפי כלבים בכירים:

מטרת קורס זה היא להכין את המאלפי כלבים של מרכז הכלב והאדם, וידיעת המידע הדרוש בסוגי אופי של כלבים, מספרים, מזגים, גזעים. במהלך הקורס אילוף כלבים תוכלו להבין ולטפל בבעיות התנהגות של כלבים בגישה חיובית.

תלמידים שנכנסים ללמוד במרכז הכלב והאדם עוברים בחינה בסיסית עם ראיון אישי, וכבר לפני כניסתם לקורס מבינים שהם נכנסים למשפחה, שבה תוכלו לעבוד ולחיות בחיי קהילה חמה ומיוחדת, לעוד פרטים על הקורס מאלפי כלבים בכירים לחצו כאן.

חלק ב' – קורס מדריכי כלבנות טיפולית

בקורס זה תכירו איזה אוכלוסיות מיוחדות יש, ואיך לטפל בהם בגישת המרכז. בקורס זה תלמדו את ארגז הכלים לכלבן הטיפולי, איך לנהל מערכת יחסים בריאה עם מטופלים, הבנת תהליך טיפולי והערכה פסיכו-סוציאלית, הדרכות קבוצתיות ופרטניות, אבחון וכתיבת דוחות, וכך תוכלו להכשיר את הכלב הטיפולי המושלם לאדם שאתם מטפלים בו. לעוד פרטים על הקורס כלבנות טיפולית לחצו כאן.

חלק ג' – קורס הכשרת כלבי שירות / כלב טיפולי

בקורס זה תכירו איזה כלב שירות מתאים לאדם מסוים ולאיזה משימות? איך לקיים אבחון ובניית תכנית עבודה ללקוח / מטופל. בקורס זה תלמדו את ארגז הכלים למכשיר כלבי שירות, איך לנהל תהליך של הכשרת כלב שירות עד מסירת הכלב ללקוח / מטופל. כתיבת דוחות, וכך תוכלו להכשיר את הכלב הטיפולי המושלם לאדם שאתם מטפלים בו. לעוד פרטים על הקורס התקשרו 0556886080 או צרו קשר בפניה אונליין

ההשתתפות בקורס תאפשר לך:

איפה ומתי?

הקורס מתקיים ברחוב אילת 18 תל אביב בימי א' לימודי ערב

קורס זה מיועד ל 10 תלמידים בלבד בקורס, אשר עברו קורס מאלפי כלבים בכירים ומדריכי כלבנות טיפולית והוכשרו במרכז הכלב והאדם בלבד.

הסדנה תתקיים במרכז הכלב והאדם, ברחוב אילת 18 ובכלביות ברחבי הארץ.
לפרטים על הקורס צרו קשר ב 055-688-6080 או 03-609-9191

או  השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר ונציג שלנו יצור איתכם קשר בהקדם!

צפי פתיחת המחזור הבא – 2022

רוצים לשמוע עוד פרטים על קורס הכשרת כלבי שירות?
לא תספיקו להגיד 'הב הב'
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!