israel flag
ברוכים הבאים למרכז הכלב והאדם!
המרכז האקדמי הגדול בישראל ללימודי אילוף כלבים, כלבנות טיפולית והכשרת כלבי שירות!
ההרשמה לקורס כלבנות טיפולית מחזור אוקטובר 42 החלה!
ההרשמה לקורס מאלפי כלבים בכירים בעיצומה!

קורס אילוף כלבים HDC פרימיום

קורס אילוף כלבים פרימיום בטכניקת האיזון של טל שלוש מומחה להתנהגות כלבית - הבית של כולנו - החממה שלכם

ברוכים הבאים למרכז הכלב והאדם – בגישת האיזון של טל שלוש – מאלף כלבים מומחה 

ספקים רשמיים של משרד הבטחון

קורס אילוף כלבים  | קורס כלבנות טיפולית | קורס אילוף כלבי שירות 

בעקבות התרחבות מרכז הכלב והאדם והצלחת גישת האיזון בתחום האילוף והכלבנות, אנחנו מגייסים לשורות המרכז מאלפי כלבים בכירים נוספים.
כאן באפשרותך להיכנס לתמונה! תכנית ההכשרה המעשית של מרכז הכלב והאדם הצמיחה מאות בוגרים, חלקם כבר השתלבו בצוות המאלפים שלנו או שהתברגו בעמדות מפתח בעולם הכלבנות הטיפולית והאילוף כלבים בישראל ובעולם.

מהו סוד ההצלחה של קורס אילוף פרימיום?

למידת טכניקות אילוף חדשניות ומעודכנות אשר מכניסות את בוגרי המרכז לעולם האילוף, מתאפשרת הודות לתכנית הכשרה מקיפה מסוגה. התכנית מעניקה ללומדים ארגז כלים רחב במיוחד, ובראשם טכניקת האיזון שפיתחנו במרכז הכלב והאדם לטיפול קל בהיר וארוך טווח לכל בעיה התנהגותית.

 

ההשתתפות בקורס אילוף כלבים תאפשר לך

מה אומרים על הקורס אילוף שלנו:

איפה ומתי?

מבנה הקורס אילוף כלבים בטכניקת האיזון

קורס אילוף כלבים במרכז הכלב והאדם אכן קורס מושלם לאדם הרוצה לעבוד בתחום, קורס אילוף מחיר מבצע. נפרס על פני שמונה חודשים, יום בשבוע מרוכז.
בסך הכול כולל הקורס 200 שעות  כולל סטאז’ + מרצים אורחים, סדנאות, סמינרים, וימי עיון. סיכומי המפגשים ישלחו אליך בתום כל מפגש בקורס אילוף, דרך המייל, בשילוב 4 הרצאות אורח, 8 מדריכים קבועים, סמינרים, פעילויות מיוחדות וכיתות אומן (לקוחות אמיתיים שמגיעים לאילוף והדרכה במרכז). ובסופו של קורס אילוף כלבים והתחלת עבודה בתחום אילוף כלבים, כלבנות טיפולית, הכשרת כלבי שירות, שילובם של תלמידים בעבודה כמדריכי אילוף כלבים, כמרצים, רכזי התנדבויות, מנהלי קורסים, מנהלי קורסים ועוד.. כמובן הגעה לבתי לקוחות של מרכז הכלב והאדם.

20 שנים בתחום האילוף והטיפול ההתנהגותי בכלבים, המחויבות שלנו היא ליווי אישי לכל תלמיד וההגעה למקסימום יכולת. כל תלמיד שלנו מתחיל לעבוד בתחום אילוף הכלבים!

לבוגרים תוענק תעודת ‘מאלף ומטפל התנהגותי בכלבים’ מטעם מרכז הכלב והאדם HDC!

כמי שמעבירים קורס אילוף כלבים הדוגל בגישה חיובית, נמליץ לסטודנטים לפעול בגישה זו. עם זאת, כל הסטודנטים ילמדו את כל גישות האילוף הקיימות כיום, כדי להכיר את כולן לעומק ולהיות כמה שיותר מקצועיים בתחום.

אילוף כלבים לימודים – למה כדאי לך לבחור במרכז הכלב והאדם? 

סטודנטים שבאים ללמוד אצלנו מבינים שקורס אילוף כלבים במרכז הכלב והאדם הוא קורס מיוחד: הוא ל 15 תלמידים! קורס משפחתי. גם לאחר הקורס ממשיכים התלמידים לימי גיבוש סדנאות, ימי עיון, סמינרים, ימי דיון מאלפי כלבים, ימי דיון לכלבנים טיפוליים. מכיוון שמרכז הכלב והאדם פועל כמשפחה לתלמידים, בימי גיבוש נרקמים חברויות והזדמנויות עסקיות חדשות בין התלמידים. הלימודי אילוף כלבים נוחים כשהמטרה היא למצות את היכולת של כל סטודנט, שבא ללמוד דרך הבנתו ודרך גישתו האישית. לכן אנו עושים את קורסי האילוף שלנו במתכונת מצומצמת ואישית, וכך כל סטודנט מתקדם לרמה הגבוהה ביותר בקורס אילוף.
,תלמידים וותיקים של מרכז הכלב והאדם נהנים מסדנאות/סיורים/פעילויות/שיעורים עיוניים/שיעור מעשיים וכל זה בחינם!, בכדי לתת שפע של ידע ובטחון מקצועי ואישי לכל תלמיד אשר סיים במרכז הכלב והאדם, כל זאת כחלק מההתנהלות של המרכז כקהילה של מאלפי כלבים אשר למדו את טכניקת האיזון.

**פעם בחודש יתקיים במרכז ערב הרצאה מיוחד שאליו יוזמנו כל הסטודנטים הוותיקים והחדשים, להכרות ולהפריה מחשבתית בתחום אימון הכלבים, שידוע כתחום המתחדש בכל חודש ברעיונות חדשים.

קורס אילוף כלבים מחיר

בונוסים לנרשמים: ערכת מאלף יוקרתית הכוללת תיק אילוף של מרכז הכלב והאדם, פאוצ’ – תיק חטיפים, רצועת אימון ואילוף ארוכה, חולצה של מרכז הכלב והאדם (מאלף כלבים), קליקר, משחק אילוף מקצועי, והנחה מיוחדת לכל תלמידי המרכז בחנות מוצרי ההתנהגות של מרכז הכלב והאדם. 

סמינרים חווייתיים שמרחיבים את ארגז הכלבים בתחום הכלבנות בחינם לכל נרשם (כגון סדנת הומופאתיה לטיפול בכלבים חרדתיים ותוקפניים, סדנת פריזבי, סדנת כלבי הגנה ושמירה, סדנת שיווק, סדנת פתיחת עסק) שווי כל הסדנאות + קורס מאלפים: 
ההשקעה שלך: 28,500 ש”ח >> 15,500 ש”ח כולל דמי הרשמה וערכת מאלף

* מלבד לימודי אילוף כלבים, במרכז הכלב והאדם דוגלים בהערכה ובעזרה לזולת. כחלק מתכנית הלימודים נמליץ לסטודנטים להתנדב ולהגיש עזרה לכלבים או לאנשים אשר צריכים מאלף

* חשוב לנו מאוד שהסטודנטים אשר מגיעים ללמוד אצלנו יהיו אוהבי אדם ואוהבי כלבים.

לפגישה עם יועץ לימודים, ולקבלת הסילבוס וטפסי הרשמה, אנא התקשרו או השאירו פרטיכם, ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

קורס אילוף כלבים מחיר, מרכז הכלב והאדם

ימי שני לימודי ערב

ב 20.05.2024

מ-16:00 ועד 20:30 יום מרוכז!
מחכים לראותכם!

ההרשמה למחזור הבא של קורס אילוף כלבים פרימיום החלה!
מתלבטים?
לא תספיקו להגיד ‘הב הב
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

מרכז הכלב והאדם - לוגו

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד ‘הב הב
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

מרכז הכלב והאדם - לוגו

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד ‘הב הב
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

דילוג לתוכן