קורס אילוף כלבים HDC פרימיום

קורס אילוף כלבים פרימיום בטכניקת האיזון של טל שלוש - החממה שלכם

בעקבות התרחבות מרכז הכלב והאדם והצלחת גישת האיזון בתחום האילוף והכלבנות, אנחנו מגייסים לשורות המרכז מאלפי כלבים בכירים נוספים.
כאן באפשרותך להיכנס לתמונה! תכנית ההכשרה המעשית של מרכז הכלב והאדם הצמיחה עשרות בוגרים, חלקם כבר השתלבו בצוות המאלפים שלנו והתברגו בעמדות מפתח בעולם האילוף.

מהו סוד ההצלחה של קורס אילוף פרימיום?

הכניסה החלקה יחסית של בוגרי הקורס לעולם האילוף, מתאפשרת הודות לתכנית הכשרה מקיפה מסוגה. התכנית מעניקה ללומדים ארגז כלים רחב במיוחד, ובראשם טכניקת האיזון שפיתחנו במרכז הכלב והאדם לטיפול קל בהיר וארוך טווח לכל בעיה התנהגותית.

ההשתתפות בקורס אילוף כלבים תאפשר לך:

  • לעבוד כמדריך אילוף כלבים או כמנחה לתלמידים חדשים
  • להביא את הכלב ולעבוד איתו כחלק מלימודי האילוף
  • הבנת הדרך בה הכלב חושב ומרגיש דרך טכניקת האיזון
  • כיתת לימוד קטנה עד 15 תלמידים בכיתה (סינון ומיפוי רק לתלמידים רציניים)
  • ללמד את הכלב בטכניקה מאוזנת חיובית, והבנת חוק הטבע
  • ליהנות ממקצוע בינלאומי, ואופציה להמשיך אצלנו כמדריך קבוע

מה אומרים על הקורס אילוף שלנו:

איפה ומתי?

  • הלימודים העיוניים והמעשיים מתקיימים בתל אביב ברחוב אילת 18
  • מפגשים שבועיים הנפרשים על פני עשרה חודשים
  • יוצאים לדרך בתאריך ה 23/10/2020 ימי שישי מ 9:00 עד 14:00

מבנה הקורס אילוף כלבים בטכניקת האיזון

קורס אילוף כלבים במרכז הכלב והאדם נפרס על פני עשרה חודשים, יום בשבוע מרוכז.
בסך הכול כולל הקורס 250  סיכומי מפגש שישלחו אליך במייל, בשילוב 18 הרצאות אורח, 10 מדריכים קבועים, סמינרים, ופעילויות מיוחדות, ובסופו הגעה לבתי לקוחות של מרכז הכלב והאדם.

הליווי האישי לכל סטודנט וההגעה איתו למקסימום יכולת היא המחויבות שלנו כבית ספר!

לבוגרים תוענק תעודת 'מאלף ומטפל התנהגותי בכלבים' מטעם מרכז הכלב והאדם HDC!

כמי שמעבירים קורס אילוף כלבים הדוגל בגישה חיובית, נמליץ לסטודנטים לפעול בגישה זו. עם זאת, כל הסטודנטים ילמדו את כל גישות האילוף הקיימות כיום, כדי להכיר את כולן לעומק ולהיות כמה שיותר מקצועיים בתחום.

אילוף כלבים לימודים – למה כדאי לך לבחור במרכז הכלב והאדם? 

סטודנטים שבאים ללמוד אצלנו מבינים שקורס אילוף כלבים במרכז הכלב והאדם הוא קורס מיוחד: הוא ל 15 תלמידים! קורס משפחתי. גם לאחר הקורס ממשיכים התלמידים לימי גיבוש סדנאות, ימי עיון, סמינרים, ימי דיון מאלפי כלבים, ימי דיון לכלבנים טיפוליים. מכיוון שמרכז הכלב והאדם פועל כמשפחה לתלמידים, בימי גיבוש נרקמים חברויות והזדמנויות עסקיות חדשות בין התלמידים. הלימודי אילוף כלבים נוחים כשהמטרה היא למצות את היכולת של כל סטודנט, שבא ללמוד דרך הבנתו ודרך גישתו האישית. לכן אנו עושים את קורסי האילוף שלנו במתכונת מצומצמת ואישית, וכך כל סטודנט מתקדם לרמה הגבוהה ביותר בקורס אילוף.
,תלמידים וותיקים של מרכז הכלב והאדם נהנים מסדנאות/סיורים/פעילויות/שיעורים עיוניים/שיעור מעשיים וכל זה בחינם!, בכדי לתת שפע של ידע ובטחון מקצועי ואישי לכל תלמיד אשר סיים במרכז הכלב והאדם, כל זאת כחלק מההתנהלות של המרכז כקהילה של מאלפי כלבים אשר למדו את טכניקת האיזון.

**פעם בחודש יתקיים במרכז ערב הרצאה מיוחד שאליו יוזמנו כל הסטודנטים הוותיקים והחדשים, להכרות ולהפריה מחשבתית בתחום אימון הכלבים, שידוע כתחום המתחדש בכל חודש ברעיונות חדשים.

קורס אילוף כלבים מחיר

בונוסים לנרשמים: ערכת מאלף יוקרתית הכוללת תיק אילוף של מרכז הכלב והאדם, פאוצ' – תיק חטיפים, רצועת אימון ואילוף ארוכה, חולצה של מרכז הכלב והאדם (מאלף כלבים), קליקר, משחק אילוף מקצועי, והנחה מיוחדת לכל תלמידי המרכז בחנות מוצרי ההתנהגות של מרכז הכלב והאדם. שווי ההטבה: 1,000 ש"ח

סמינרים חווייתיים שמרחיבים את ארגז הכלבים בתחום הכלבנות (כגון סדנת רעיית כבשים, סדנת פריזבי לכלבים, סדנת תמציות באך כלבני, סדנת טיפוח כלבים, פסיכיאטריה לכלבים, מחקרים קוגניטיביים לכלבים, סדנת כלבי הגנה ושמירה, סדנת צ'ופרים בריאים, סדנת וטרינר, סדנת ריקודים עם כלבים, סדנת פנסיון אילוף, סדנת שיווק,ועוד) שווי כל הסדנאות: 12,000 ש"ח
ההשקעה שלך: 28,500 ש"ח

מחיר עבור קורס מאלפי כלבים בכירים:  15,500 ש"ח כולל דמי הרשמה + ערכת מאלף כלבים בכיר + סדנאות והרצאות אורח.

* מלבד לימודי אילוף כלבים, במרכז הכלב והאדם דוגלים בהערכה ובעזרה לזולת. כחלק מתכנית הלימודים נמליץ לסטודנטים להתנדב ולהגיש עזרה לכלבים או לאנשים אשר צריכים מאלף

* חשוב לנו מאוד שהסטודנטים אשר מגיעים ללמוד אצלנו יהיו אוהבי אדם ואוהבי כלבים.

לפגישה עם יועץ לימודים, ולקבלת הסילבוס וטפסי הרשמה, אנא התקשרו או השאירו פרטיכם, ונחזור אליכם בהקדם

מחזור הבא!

ימי שישי מ-09:00 ועד 14:00 יום מרוכז!
מחכים לראותכם!

מתחילים!

ההרשמה למחזור הבא של קורס אילוף כלבים פרימיום החלה!
מתלבטים?
לא תספיקו להגיד 'הב הב'
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד 'הב הב'
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!