כלבים לפרסומות

מאלף כלבים לפרסומות, סדרות, וסרטים

קודם כל נשתף אתכם בעובדה מעניינת: כלבים יכולים להגיע לרמת קוגניטיביות של ילד בן 4, כך שאנחנו מדברים על כלבים שיכולים לעשות יותר מ-250 פקודות. כמובן שכל עבודה עם כלבים באופן כזה או אחר זו חוויה מדהימה וכיפית וכלבים אף פעם לא שופטים אותנו על שום דבר. בגלל זה כולנו כל כך אוהבים אותם. הם נאמנים ללא תנאי, ותמיד נראים מתוקים על המסך.

ההבדל בין כלב מאומן לכלב שלא

ההבדל בין כלב שאומן במיוחד לסרט מסוים, לכל כלב אחר שלא אומן כהלכה, הוא ברור: כלב שאומן לסרט עובד עם מאמן אישי שיודע בדיוק מה הכלב צריך ובהתאם, גם יודע כל ניואנס של הכלב, כך הוא יכול להפיק את המירב בשביל הסרט עצמו, ומבטיח, בנוסף, שכולם ייהנו מההוויה של הכלב. מאמן כלבים טוב מגיע קודם כל לסט הצילומים, לפני הצילומים עצמם, בשביל לחשוף את הכלב לכל הריחות על הסט ולכל הסיטואציה סביבו, ובמקביל לעבוד אתו על התפקיד שלו בסרט בצורה נכונה – כל זה ללא גירויים, שהם האנשים אשר משתתפים בסרט, כמו גם הציוד והאביזרים מסביב. אחרי זה יהיה לו יותר קל בצילומים עצמם!

בשביל שסצנות של כלבים יהיו מוצלחות כדאי לשים לב לדברים הבאים:

1

בחירת הכלב לסצנה בסרט או פרסומת

בחירת הכלב חשובה מאין כמותה! אל תסתפקו בכל כלב שמציעים לכם. גם אם אתם צריכים כלב קשוח או רך, אל תסתפקו ברועה גרמני של השכן או בכלב שפשוט נראה טוב, משום שמה שאתם זקוקים לו הוא כלב בעל התנהגות שמתאימה לתפקיד. אחרת, יהיו לכם לא מעט בעיות על הסט! ובמילים אחרות, גם אם הכלב מתאים מבחינה ויזואלית, אל תשכחו לבדוק גם את האופי שלו. תחשבו על כל סיטואציה בה הכלב משתתף במהלך סרט / פרסומת – האם הוא נכון לסיטואציה הזו? האם הוא יעבור מסך בצורה נכונה? האם הגזע של הכלב נכון לסצנה הזו?

דבר אחרון: המאלף ברוב המקרים הוא זה שיראה לכם את כלבים אשר יתאימו מבחינתו לסרט. מומלץ שתלכו לראות אותם בעין, כך תוכלו לראות את הסיטואציה דרך העיניים שלכם ולהסביר למאמן מה בדיוק נדרש מהכלב לעשות.

 

2

בחירת מאלף כלבים לסרט

גם בחירת המאלף הצמוד חשובה לא פחות מבחירת הכלב: מאמן כלבים שעובד בתעשייה: שקצת יבין בקולנוע, כך הוא ייתן זווית יותר נכונה ומקצועית לסרט, ממש מעיניו של הכלב. כשמדובר בסצנות עם כלבים, תמיד חשוב לדעת שלמאלף תהיה תכנית ב' למקרה שמשהו ישתבש, ויעדכן את הבמאי על זה. לסיכום העניין, בחרו במאמן סובלני וחיובי, עם קצת ידע בקולנוע, כך תוכלו להגיע למקסימום תוצאות עם הכלב.

 

3

זמן עבודה עם כלבים

לרוב הכלבים יש יכולת מקסימלית לריכוז ועבודה. לרוב, כלבים בגיל 1.2 יכולים להתרכז עד 8 דק' מתוך כל 30 דק' (כשכמובן ישנם יוצאים מן הכלל). ומה זה אומר בפועל? נכון: שיש לבמאי 8 דק' להספיק כמה שיותר דברים עם הכלב עד שהוא מאבד את סבלנותו. לכן, כשאתם מתחילים לצלם את הכלב, חשוב שכל הסט יהיה רגוע בלי תזוזות פתאומיות. הבום, הצלם, התאורה, אפילו ההפקה – לא לזוז(!!), כי הכלב אינו יכול להתרכז במה שהוא מתבקש להתרכז, אם יש לו גירויים מפריעים.

 

להצעת מחיר לחצו והתקשרו:
054-803-2423

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד 'הב הב'
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד 'הב הב'
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!