israel flag
ברוכים הבאים למרכז הכלב והאדם!
המרכז האקדמי הגדול בישראל ללימודי אילוף כלבים, כלבנות טיפולית והכשרת כלבי שירות!
ההרשמה לקורס כלבנות טיפולית מחזור אוקטובר 42 החלה!
ההרשמה לקורס מאלפי כלבים בכירים בעיצומה!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסגל שלנו

הכירו את האנשים שהופכים את המרכז למשפחה!

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

טל שלוש

מנכ"ל מרכז הכלב והאדם

מאלף כלבים מומחה, ומדריך כלבנות טיפולית מזה 15 שנים עובד בתחום הכלבנות ותחום הטיפול באמצעות כלבים, היה בעבר מאלף ראשי בכלביה הטיפולית בישראל, היה מרצה ומרכז את קורסי האילוף כלבים של מכון וינגייט, היה מאלף הרשמי של חברת פורינה ישראל, כותב טורים אודות התנהגות כלבים בעיתונות המודפסת, מנחה פינת רדיו שבועית ברדיו בנושא טיפים לגידול כלבים, מופיע בתכניות טלוויזיה מומחה להתנהגות כלבים (אורלי וגיא, קשת על הבוקר, מחוץ לבועה, ועוד..) בעל ערוץ יוטיוב עם 2 מיליון צופים, הוציא לאור את הספר “ללכת על ארבע” על אילוף כלבים בגישה חיובית שנמכר רשת סטימצקי.
מרכז הכלב והאדם מספק שירותי אילוף כלבים, מופע אילוף כלבים באהבה ובגישה חיובית לימי הולדת, חינוך גורים, הכנה לתינוק חדש בבית, טיפול בפחד מכלבים, ואילוף כלבים לסרטים, פרסומות, וסדרות.
כבית ספר ללימודי תחום הכלבנות האילוף, וטיפול בעזרת כלבים, מרכז הכלב והאדם מכשיר מאלפי כלבים בגישה חיובית ומדריכי כלבנות טיפולית במגוון רחב של קורסים וסדנאות כגון: קורס מאלפי כלבים בכירים בגישה חיובית, קורס כלבנות טיפולית, קורס המשך לאימון כלבי תרפיה ושירות, קורס ספרות כלבים, סדנאות והשתלמויות לבעלי כלבים ולמאלפי כלבים אשר ברצונם ללמוד את טכניקת האיזון לכלבים ולאנשים.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

ליטל נקר

רכזת קורס כלבנות טיפולית

כלבנית טיפולית, מאלפת כלבים ועובדת סוציאלית. רכזת קורס מדריכי כלבנות טיפולית במרכז הכלב והאדם. בעלת ניסיון בהדרכת הורים ובעבודה עם אנשים בעלי מוגבלות שיכלית התפתחותית, פעוטות אשר מאובחנים על הרצף האוטיסטי, בריאות הנפש, אסירים ועוד מורכבויות.
מאמינה בחיבור הטבעי בין האדם לכלב, קשר אשר מאפשר אותנטיות ונותן ביטוי לקשת רחבה של רגשות. בכלבנות הטיפולית הקשר הזה יסייע לנו ליצור מרחב בטוח ומוגן בכדי לחקור את הרגשות שעולים, להיות אותנטים וליצור חוויה מעצימה ותורמת.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

אלמוג שילוח

רכזת הדרכה

בת 25 מאורנית, רכזת ההדרכה במרכז הכלב והאדם עובדת באילוף והדרכת מאלפים, כלבנות טיפולית לשלל האוכלוסיות וטיפול התנהגותי בכלבים ריאקטיביים וחרדתיים.
מאוד כיף שאפשר לראות את החיבור בין אנשים לכלבים שלהם וכמה כלבים טובים לנו ואנחנו להם ❤️מאוד שמחה שבחרתי ללמוד במרכז הכלב והאדם וכמובן לעבוד בתחום.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

איתי ורדי

מרצה ראשי

את דרכי בתחום התחלתי מאוחר יחסית. תמיד אהבתי בעלי חיים וכלבים בפרט, ואחרי שנים ארוכות במגזר הפרטי תאגידי הרגשתי שכבר הגיע הזמן מזמן לעשות משהו בעניין. חיפשתי ערך מוסף למקצוע, כזה שישפיע לטובה גם על חייהם של כלבים וגם על חייהם של אנשים. תפיסת החיים של המרכז – גישת האיזון, ההכלה וחוסר השיפוטיות תאמה את תפיסת העולם שלי לחלוטין ומיד עם תחילת הלימודים הרגשתי כמו בבית – כאילו הצטרפתי למשפחה מאוד מיוחדת של אנשים אהובים ואוהבי בריות. עם הזמן התמחיתי בטיפול בבעיות התנהגות מורכבות יותר ועם כלבים רגישים יותר ויכול לומר כיום שאין יותר מספק מלראות איך השינוי
לטובה בבעיות ההתנהגות האלו משנה את חייהם של הכלבים והבעלים מהקצה אל הקצה.
מה שהכי אהבתי בתפיסה של המרכז הוא שגם כשסיימתי את הלימודים ויצאתי לדרכי נתמכתי בכל המישורים הקשורים במקצוע, החל מתמיכה והכוונה מקצועית וכלה בשיווק, בירוקרטיה ועוד… כמרצה ומדריך בכיר אימצתי את התפיסה הזו בשתי ידיים ואין תלמיד כיום, חדש או ותיק שיפנה אלי ולא ימצא אוזן קשבת.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

טל גושן

מנהלת משרד

אני טל, גרה בנווה ימין, אוהבת כלבים בצורה בלתי רגילה- כיום אני מגדלת 2 כלבים, שניהם מעורבים, אחד הגיע אליי בעסקת חבילה עם בעלי ואת השני הצלנו מהרחוב יחד, היום הם חיים בהרמוניה ואושר בבית הקטן שלנו במושב. אני מנהלת המשרד של מרכז הכלב והאדם. אם תתקשרו למרכז לבקש עזרה באילוף הכלב, כלבנות טיפולית או להתעניין באחד מהקורסים, כנראה שזאת אני שמדברת אתכם בקו השני, כייף גדול להשפיע על אנשים בקבלת החלטות כל כך חשובות במהלך החיים , לעזור להם לבחור בכיוון הנכון עבורם, לעזור לכלכך הרבה
משפחות שכבר מתוסכלות ועל סף הרמת ידיים עם הכלבים שלהם ולהחזיר אותם לתלם. כשאני בשיחות טלפוניות עם מתעניינים על המרכז שלנו ועל הקורסים השונים בו, אני מאה אחוז מאמינה בזה. המרכז הוא מקום משפחתי, מכיל, ללא גרם של שיפוטיות. שמחה להיות חלק ממקום כזה, לעבוד לצד טל שלוש- מנהל המרכז, זו חוויה בפני עצמה, ממליצה לכולם להרגיש איך זה להיות חלק מהמקום.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

שרון קרייתי

מאלפת בכירה

שרון קרייתי, במקור מירושלים.
בוגרת מרכז הכלב והאדם, מאלפת כלבים בגישה חיובית ומטפלת התנהגותית.
מדריכה שיעורי פרקטיקה מעשית, ומפעילת ילדים ובני נוער בעזרת הכלב המתוק שלה- רובין הבורדר קולי.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

אורלי נחמיאס

מאלפת בכירה ודוגווקרית בתל אביב

בת 30 מתל אביב דוגווקרית ומאלפת ו בכירה, מדריכה בקורסי אילוף וטיפול התנהגותי של מרכז הכלב והאדם. אני אורלי נחמיאס למדתי אילוף כלבים במרכז הכלב והאדם לפני 3 שנים,מאז עוסקת באילוף ובהדרכות של קורסים במרכז הכלב והאדם. קיבלתי מהמרכז ומהמדריכים את כל התמיכה והידע כדי שאתמקצע יותר ויותר,עד היום המרכז מספק לי אילופים מאתגרים,הדרכות בקורסים למאלפים,תמיכה מקצועית וביטחון שיש מאחורי תמיד את החממה הנפלאה הזאת. ממליצה לכל אוהבי הכלבים לבוא ולהיות חלק מהמרכז שפועל על מנת לחבר בין אנשים לכלבים:) תודה למרכז הכלב והאדם

, מרכז הכלב והאדם

סהר כהן

מאלף בכיר ודוג ווקר בתל אביב

שמי סהר כהן, מאז ומעולם הייתה לי אהבה גדולה לכלבים. לאחר שאימצתי את מארלי הכלבה שאיתי היום גיליתי שיש לי כלבה מאוד חרדתית ופשוט הייתי חייב לעבוד איתה על זה נרשמתי לקורס הב הומן במרכז הכלב והאדם ומהר מאוד התאהבתי במקום ובמקצוע המדהים הזה.
התמיכה הרבה שקיבלתי במרכז עזרה לי המון והיוותה עבורי גב תומך במהלך הקורס והרבה אחריו, היום אחרי שלוש שנים אני מעביר את הידע והתמיכה שקיבלתי למאלפים צעירים ועוד בעלי כלבים מרוצים באהבה רבה.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

טל קיקושווילי

מאלף בכיר

 “ההחלטה להפוך למאלף כלבים נפלה ברגע”.
היי אני טל קיקו , בוגר קורס מאלפי כלבים בכירים במרכז הכלב והאדם, כיום מתעסק באילופים בבתי לקוחות וכמדריך פרקטיקה מעשית במרכז .את דרכי כמאלף התחלתי בעקבות פוסט בפייסבוק של בוגר קורס לפניי , אחרי חיפוש במה לעסוק בחיים מיד הבנתי שהתשובה הייתה תמיד מתחת לאף. שמח ומאושר שבחרתי ללמוד את המקצוע הנפלא הזה שגורם לי לעסוק במה שאני הכי אוהב בעולם, כלבים! עוד יותר שמח שבחרתי ללמוד ב-HDC מרכז הכלב והאדם שבראשה טל שלוש המדהים, מקום שלימד אותי להיות הכי מקצועי שיש בשילוב עם איזון פנימי ואנושיות לפני הכל . המרכז מלווה כל תלמיד ותלמיד מתחילת הקורס ועד לתחילת תעסוקה במקצוע . אותי אישית “זרקו למים העמוקים” ממש לקראת סוף הקורס ואם כל החששות שהיו לי בהתחלה , אני מודה להם על כך , רק כך צוברים ביטחון וניסיון בתחום .
ממליץ לכל מי שרוצה להתמקצע בתחום לבחור רק ב”HDC מרכז הכלב והאדם”

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

ארד וינברגר

מאלף בכיר

מדריך אילוף כלבים במרכז הכלב והאדם
בן 30 מכפר סבא, מדריך אילוף כלבים במרכז הכלב והאדם
יוצא יחידה מסווגת ובעל ניסיון בתחום הביטחון. כיום, בעלים ל-2 כלבים ועוסק נטו באילוף.
“כל חיי סבבו אותי כלבים והאהבה שלי אליהם היא אין סופית. היום, אני שמח שאני גם יכול להבין אותם ולעזור להם ולמשפחותיהם לחיות ביחד בשלום וללא תסכול”.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

אביעד שער

מאלף בכיר

אביעד מאלף בכיר מנתניה, בעלים של אווה.את צעדיי הראשונים בעולם האילוף התחלתי בקורס הב-אומן כאשר רציתי להבין את אווה; יצריה וצרכיה, ולדעת כיצד לספק לה אותם בצורה הטובה ביותר.משם הדרך ללימודי אילוף מקצועי היתה קצרה והפכתי את האהבה למקצוע.בקורס רכשתי את הפרקטיקה המעשית והעיונית בהבנת פסיכולוגיית הכלב ולתעל את הרצון שלו לעבודה איתנו בחיזוקים חיוביים וברוגע סבלנות ואהבה, אבחון בעיות התנהגות ודרכי פתירתם, וכמובן רוגע שלנו אל מול הכלב ומכאן גם רוגע של הכלב מולנו. כיום אני עובד באזור נתניה והשרון ועוזר לבעלי כלבים בפתרון בעיות התנהגות, להבין את כלבם ולהימנע מעימותים מיותרים בשגרה נכונה ותקשורת בריאה.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

ענת אברהם

מאלפת ומדריכת כלבנות טיפולית

היי, שמי ענת- עובדת סוציאלית וכלבנית טיפולית.
אחרי שסיימתי את התואר הראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב, החלטתי ללמוד איך אני משתמשת באהבה שבין הכלב והאדם ולוקחת את העוצמות האלו לתהליכים טיפוליים משמעותיים, עם מגוון אוכלוסיות.
מאז יצא לי לטפל ולעבור תהליכים מדהימים בנושא פחד בכלבים- החל מילדה קטנה בגיל גן ועד אישה מבוגרת עם נכדים.
בנוסף, בעלת נסיון פרטני וקבוצתי עם ילדים עם הפרעות קשב ולקויות למידה, תחום החולי והשיקום, נוער בסיכון ועוד.
בחרתי ב”מרכז הכלב והאדם” ללמידה והתפתחות בתחום הכלבנות הטיפולית ואילוף כלבים, וקיבלתי מתנות קטנות וגדולות לחיים.
למדתי כלבים באופן הכי מעמיק שיש.
הלמידה במרכז היא הרבה מעבר ללמידה מקצועית בלבד. האנרגיות טובות ומאוזנות, האווירה ביתית ומכילה והצוות מקצועי, אנושי, קשוב וחברי.
אחרי הלימודים הליווי ממשיך, אני כבר מגשימה את החלום ועוסקת בתחום הכלבנות הטיפולית, וכל זה עם רוח גבית ועבודות שאני מקבלת מהמקום בו למדתי.
לולה ואני מודות וממליצות מכל הלב.

, מרכז הכלב והאדם

סופי קלצ'ין

מרצה לפסיכולוגיה

סופי קלצ’ין – עובדת סוציאלית קלינית מוסמכת (m.s.w) בהתמחות בטראומה מטעם האוניברסיטה העברית ירושלים. בוגרת החוג לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר -אילן ובוגרת התוכנית הדו -שנתית ללימודי תרפיה בעזרת בעלי חיים במכללה האקדמית “דוד ילין” ירושלים.
מתמחה בטיפול רגשי לאוכלוסיית ילדים ובני נוער בסיכון וכן, בהתמודדות עם טראומה ושכול בקרב מבוגרים והגיל השלישי. לשעבר קצינת רווחה מחוזית במשטרה עם אחריות מקיפה על הטיפול בפרט ובדגש על טיפול תומך בנפגעים ובמשפחות שכולות, הכנה מנטלית לפרישה וליווי בעת משבר. עו”ס זקנים בלשכה לשירותים חברתיים ועו”ס בארגון נכים. כיום עובדת בפנימייה החינוכית בכפר הנוער “בן שמן” כמטפלת רגשית בעזרת בעלי חיים וכן עם מטופלים פרטיים ומתן הדרכה הורית. מרצה ב”מרכז הכלב והאדם” בתל אביב בקורס מבוא לפסיכולוגיה ויסודות תורת הטיפול”.
מאמינה בעזרתם של בעלי החיים ככלי טיפולי השלכתי מהמעלה הראשונה וככוח מקדם, תומך ומאפשר גילוי רגש במרחב הטיפולי. כלי טיפולי המתאים לעבודה עם מגוון אוכלוסיות – ילדים, נוער, זקנים ובעלי צרכים מיוחדים.
רואה את העבודה בעזרת כלבים כמוקד כוח מעולה לטיפול בקשיים רגשיים כגון : דימוי עצמי נמוך, חרדות, טראומה, וויסות חושי ורגשי, מיומנות חברתית, התקשרות שאינה בטוחה, זהות עצמית, יחסים במשפחה, בניית גבולות, התמודדות עם אובדן ועוד.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

ליאל פאר

מאלפת בכירה

הגעתי במקור מתחום החינוך המיוחד, עבודה עם ילדים ובוגרים על הרצף האוטיסטי או בעלי לקויות ומגבלות שונות.
החלטתי להתמקצע בכלבנות טיפולית המשלבת בין אהבתי לחינוך וטיפול לבין אהבתי לכלבים במהלך הלימודים גיליתי עולם שלם ומרתק של אילוף ועיצוב התנהגותי לכלבים

, מרכז הכלב והאדם

מארק קובס

מאלף בכיר באזור חיפה

בן 27, כיום מתגורר בעתלית.
עובד מזה מספר שנים בחברת “פיליפס מדיקל” לייצור מערכות רפואיות עבור בתי חולים. יחד עם זאת מאלף כלבים מוסמך מטעם “מרכז הכלב והאדם”.
מגדל מזה 5 שנים את מאנצ’, כלבה מעורבת מדהימה וכיפית.
“הרצון להפוך את מאנץ’ לכלבה טובה יותר שממצה את יכולותיה במקסימום בשילוב החיפוש אחר העבודה של חיי הביאו אותי לעסוק בעולם האילוף והתנהגות הכלבים. במרכז הכלב והאדם אתה לומד איך הפוך את האהבה הזו למקצוע!”

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

אופיר עמר

מאלף בכיר באזור חיפה

מאז שנולד לי אח קטן על הספקטרום הבנתי שאני רוצה לשלב את האהבה שלי לכלבים ואנשים בעלי צרכים מיוחדים.
התחלתי בלאמץ כלב קטן כדי להרגיל את הבית לדמות על 4 והשלב שאחרי היה כבר לאמץ עוד כלבה גדולה שהביאה הרבה אושר וביטחון לבית.
מאז שהתחלתי את הקורס במרכז הכלב והאדם קיבלתי כלים שעזרו לי לעצב ולהגיע למטרות ששאפתי אליהם והיום אחי משחק עם הכלבים והוא אינו חושש יותר.
עם הרבה גיבוי ומינוף מהמדריכים הביטחון עלה לגבהים חדשים והתשוקה לכלבים רק גדלה וגדלה.
היום האושר שלי הוא לראות ילדים אחרים שמגיעים ומלטפים את הכלב אפילו באמצע טיול ברחוב אני מפנה את הזמן לאפשר להם ליטוף והבנה מעמיקה לעולם הכלבים.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

יובל מור

מאלפת ומדריכת כלבנות טיפולית

יובל מור בת 23 מחולון מאלפת כלבים ומטפלת באמצעות בעלי חיים כל חיי היה לי את החלום לעבוד עם כלבים וילדים אז החלטתי לשלב את זה יחד ולטפל באמצעות כלבים יש בזה המון סיפוק, שנכנסתי למרכז הכלב והאדם זה היה כמו בית האווירה כיפית המדריכים מדהימים.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

שני פרץ

מאלפת ומדריכת כלבנות טיפולית

קוראים לי שני אני בת 28 ואני גרה בקיבוץ דפנה שבצפון. אני כרגע מאלפת כלבים ומטפלת בעזרת כלבים, אני עובדת עם ילדים בכל הגילאים עם הכלבה המדהימה שלי טקילה.
טקילה בת שנה ו10 חודשים, יש לה המון המון סבלנות ועם זאת היא יודעת מתי להיות מופרעת כשצריך. אני ממש אוהבת את העבודה שלי בזכות המרכז שלימד אותי המון המון. לא רק על כלבים, אלא גם על אנשים, על סבלנות, אהבה, חמלה ומחר פרגון.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

דן מוזיקנסקי

מאלף בכיר

בן 24 מאורנית. עברתי קורס אילוף כלבים במרכז הכלב והאדם, היום עוסק באילוף כלבים.
בעלים לרועה גרמנית מקסימה בת 7 העונה לשם מיקה.
העבודה עם הכלבים לימדה אותי המון על חשיבות השקט הפנימי והאיזון בחיים.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

אנסטסיה אוביבוק

מאלפת בכירה

בתור אנשים אנחנו הרבה פעמים שוכחים שבעלי חיים “חושבים” לא כמונו או להיות זאת שבונה את ההבנה והקבלה בין אדם לכלב זה אחריות זכות ותהליך למידה אינסופי שרק מתחיל.
המלצה על המרכז:
קיימים המון בתי ספר לכלבנות כל מה שצריך זה לבחור אחד שמדבר אליכם.
אם מדבר אליכם מקום שהופך להיות כמו משפחה ותומך בכם לאורך כל הדרך(וכמו משפחה אמיתית לא שוכחים אותך אחרי שאתה יוצא מהקן)
מקום שמתייחס באכפתיות ויחד עם כל זה מאוד מקצועי, צוות המדריכים – אנשים שאוהבים את מה שהם עושים מדבקים במוטיבציה ותמיד מוכנים לעזור ולתת מהזמן שלהם. כמו סבתא שתמיד דואגת שלא תהיה רעב. מקום שמלמד גישה חיובית דרך גישה חיובית ,האם יכול להיות יותר חיובי מזה?

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

דגנית יערי

מרצה אורחת קורס כלבנות טיפולית - כלבנות טיפולית וטיפול באמצעות בע"ח

מטפלת ומאמנת מומחית הנעזרת בבעלי חיים המתמחה בזוגיות ואוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ומשפחותיהם.
מרצה ומנחת קבוצות במוסדות וארגונים, מעבירה סדנאות, הדרכות צוותי עבודה, מטפלים וסטודנטים.
מכשירה מטפלים ומקימה מערכי סטודנטים הנותנים את שירות הטיפול בעזרת בעלי חיים בארגונים ובמרכזים כמו: אלו״ט, פנימיות, מרכזי חינוך וטיפול ועוד. בנוסף, מקימה מדריכה מרכזת את תחום הטיפול בעזרת בעלי חיים בשירות בתי הסוהר משנת 2000.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

מעיין טל

מרצה אורחת קורס כלבנות טיפולית

מטפלת בעזרת בעלי חיים, בוגרת מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית בעלת התמחות באוטיזם ממכללת לוינסקי.מחברת הספר טיפ טיפות פעילויות עם בעלי חיים. חלק מפיתוח קלפי הטיפול ” שחור ולבן” עובדת עם ילדים ובוגרים על הרצף, בהנחיית קבוצות, טיפול, שילוב והשמה.מרגישה את החיבור כל פעם מחדש בין בעלי החיים לאנשים על רצף האוטיזם ומודה שיש לי את הזכות לראות את זה קורה ולקחת חלק בזה.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

גיא תיכון

מרצה אורח קורס מאלפי כלבים בכירים

גיא מתמחה בעיקר בטיפול בבעיות התנהגות, בייחוד ריאקטיביות ותוקפנות, והדרכת בעלי גורים לגידול נכון המונע את הבעיות בהן הוא מטפל בכלבים בוגרים.
המוטו שלו – אפשר לאלף כלב בכל גיל, גזע ומין, ואף פעם לא מאוחר מידיי לשפר את איכות החיים שלכם עם הכלבים שאתם מגדלים.
ב-3 השנים האחרונות גיא הקים את בית הספר “חיות עבודה” תחתיו הוא מאמן מאלפים להצלחה בתחום הכלבים דרך קורסים מקצועיים המיועדים למאלפים בלבד וקורסים עסקיים לפיתוח העסק שלהם.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

סתווית בודין

מרצה אורחת בקורס מאלפי כלבים בכירים

מאלפת כלבים ומטפלת התנהגותית בכלבים 11 שנה. מורה, מתחרה בינלאומית ופרפורמרית בארץ ובעולם בריקודים עם כלבים ובפריזבי עם כלבים. סתווית הופיעה ברחבי ארצות הברית עם חברות הפקה שונות בפריזבי עם כלבים ובריקודים עם כלבים במשך שנה וזכתה באליפות ישראל בריקודים עם כלבים בשנת 2019 .

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

צחי מלמד

מרצה אורח בקורס מאלפי כלבים בכירים

מאלף כלבים ומטפל התנהגותי לכלבים. מאמן כלבי ספורט ופריסבי כלבני תחרותי בארץ ובעולם. מתחרה בארץ ובעולם בפריסבי כלבני.אלוף אירופה בפריסבי כלבני לשנת 2019 מטעם הארגון הבין-לאומי USDDN.בוגר לימודי בבית הספר לאילוף של אבנר רז ״הלוחש לכלבים״ (2013).בוגר השתלמות הכשרת אובייקטים של רונן גזית (2014).
בוגר קורס Drive&Focus של אורן עדיקא (2014).
בוגר המדרשה לכלבנות מטעם ההתאחדות הישראלית לכלבנות (2015).
מייסד מועדון freeisbe – המועדון הישראלי הראשון לפריסבי כלבני.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

רונן גזית

מרצה אורח בקורס מאלפי כלבים בכירים

בן 51,עוסק באימון כלבים למטרות הגנה ותקיפה כ31 שנים בארץ ובחו”ל. מעביר מפגשי העשרה והרצאות בנושאים השונים הקשורים לכלבי עבודה,לסקטור הביטחוני והאזרחי.

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

אורי יוהנס

מרצה אורח בקורס מאלפי כלבים בכירים

בן 30 מאזור השרון, מאלף בכיר ומרצה להתנהגות כלבים בקורס מאלפי כלבים בכירים במרכז הכלב והאדם,
מאלף כלבים, ובעל פנסיון בוטיק במושב בית יצחק.
סטודנט לרפואה סינית אינטגרטיבית עובד עם כלבים מילדות, ובעל שני כלבים משלי.
“הדבר היפה ביותר בכלב הינו הזכות להסתכל עמוק בנשמתו ולראות את עצמך משתקף בה.
כשאתה מגיע לזה, אתה מרוויח שלוות נפש וחבר נצח.”

סגל בית הספר, מרכז הכלב והאדם

זוהר אלמגור

דוגווקר מאלף ומדריך בקורס אילוף כלבים

מדריך אילוף פרקטיקה מעשית במרכז הכלב והאדם
אוהב ספורט, דן 2 בקראטה, ואוהב את כל מה שקשור באקסטרים.
אוהב כלבים בנשמתי, למדתי אצל טל מגיל 15, היום אני בן 22 ומלמד אילוף בקורס של טל, ועובד במשרה חלקית כמאלף.
יש לי רועה אוסטרלית מדהימה בשם אנג’י שהיא כל חיי.

, מרכז הכלב והאדם

נואליה (נולי) פרדס

, מרכז הכלב והאדם

לאה בטורוב

מנהלת המשרד של מרכז הכלב והאדם

אני לאה, מתל אביב, כל חיי גדלתי עם כלבים וחיות. כיום מסתפקת בכלב אחד, יש לי רועה גרמני בן 6.

 אני מנהלת המשרד של מרכז הכלב והאדם. אם תתקשרו למרכז לבקש עזרה באילוף הכלב, כלבנות טיפולית או להתעניין באחד מהקורסים, כנראה שזאת אני שמדברת אתכם בקו השני, כיף גדול להשפיע על אנשים בקבלת החלטות כל כך חשובות במהלך החיים , לעזור להם לבחור בכיוון הנכון עבורם, לעזור לכלכך הרבה משפחות שכבר מתוסכלות ועל סף הרמת ידיים עם הכלבים שלהם ולהחזיר אותם לתלם. כשאני בשיחות טלפוניות עם מתעניינים על המרכז שלנו ועל הקורסים השונים בו, אני מאה אחוז מאמינה בזה. המרכז הוא מקום משפחתי, מכיל, ללא גרם של שיפוטיות. שמחה להיות חלק ממקום כזה, לעבוד לצד טל שלוש- מנהל המרכז, זו חוויה בפני עצמה, ממליצה לכולם להרגיש איך זה להיות חלק מהמקום.

, מרכז הכלב והאדם

ערן חג'בי

מדריך ואחראי פרקטיקה במרכז

בן 32 בוגר מרכז הכלב והאדם , מדריך ואחראי פרקטיקה במרכז. 

 כבר 3 שנים בתחום האילוף, עבר קורסי הכשרה נוספים שמתמחים בחרדות, תוקפנות וריאקטיביות.

, מרכז הכלב והאדם

בר בלונדר

מדריך ואחראי פרקטיקה במרכז

היי אני בר, בוגר קורס אילוף מרכז הכלב והאדם. נרשמתי לקורס מתוך אהבה לכלבים ולא ידעתי אם אקח את הקורס לפאן המקצועי. ככל שעבר הזמן, יותר יותר התחברתי ואהבתי את המקצוע. אני רוצה לעזור כמה שאפשר לכלבים ולבעלים, שיהיו להם חיים טובים ביחד ולהקל על הסבל של הכלבים. אני מגדל את קופר, הכלב המדהים שלי ואני מודה עליו כל כך. 

, מרכז הכלב והאדם

תום לונדון

מכשיר כלבי שירות

מכשיר כלבי שירות בעיקר אך עוסק גם בכלבנות טיפולית ובאילוף כלבי הבית. ציינתי גם שאין לי עיניים שעובדות? אז כן כן, אני נחשב כעיוור ותמיד ידעתי שארצה לעבוד בתחום ולא וויתרתי לעצמי! מרכז הכלב והאדם קיבלו אותי בזרועות פתוחות והיום אני גאה להיות חלק מהמרכז הזה.

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד ‘הב הב
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

מרכז הכלב והאדם - לוגו

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד ‘הב הב
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

מרכז הכלב והאדם - לוגו

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד ‘הב הב
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

דילוג לתוכן