אילוף גורים

אילוף גורים מאמר חשוב לקריאה

באילוף גורים / חינוך הגור כל שעלינו לעשות הוא ליצור לגור סביבה טובה שתתן מענה לכל הבעיות התנהגות של הגור שלכם, וכך תבססו לגור שלכם הרגלים טובים כבר מהרגע הראשון בהגעתו הביתה.

כמות טיולים נכבדת (כמובן לגור שעבר את כל החיסונים ההתחלתיים עד גיל 3 חודשים)

הוצאת הגור החוצה לעולם הגדול חשובה מאוד, גם לחשיפת הגור לגירויים שלא ראה אותם עד הרגע שהגיע אליכם וגם בדרך תבססו מנהיגות! בתחילה הוציאו את הגור הקטן כל שעתיים, כל טיול לפחות 10 דק' ורק ואז תחזרו הביתה. המטרה בסופו של דבר היא לתת לגור אופציה לעשות כמה שיותר צרכים בחוץ.

למה מחזקים את הגור?

בעבודה שלנו בתור מאלפים חיוביים במרכז הכלב והאדם אנחנו מחזקים את הכלב על התנהגותו הטובה ומתעלמים מההתנהדות הלא טובה, לכן, במרכז הכלב והאדם האקדמיה לכלבנות לומדים בגישה חיובית באמצעות צ'ופרים והבנת הפסיכולוגיה המדויקת של הכלב איך לחזק נכון את הכלב, במידה והגור מגיע אליכם, חזקו אותו פנקו אותו בצ'ופר מדליק אם אתם, רוצים שהגור שלכם יעשה כמה שיותר דברים טובים ופחות דברים לא נעימים, נחזק את הגור על עשיית צרכים בחוץ, כך הגור לומד שהרב יותר כיף לעשות צרכים בחוץ מאשר בבית. ככל שתחזקו את הגור שלכם לעשות מחוץ לבית, ככה הוא ילמד יותר מהר

גדר גורים

גדר גורים מספקת את המקום המסודר לגור שלכם, במידה ויש כרסומים והוא תופס לכם ברגליים בזמן ההליכה שלכם בבית, יש אלטרנטיבות מדליקות שיכולות להשאיר את הגור שלכם מוסח ושליו בשילוב הגדר גורים, זה הפתרון המושלם. פיתרון זה (גדר גורים) מונע מהגור לעשות פיפי או קקי בכל הבית ותוחם אותו לפינה מסוימת בה הוא לומד לעשות. כמובן שעבודה עם גדר גורים ידרוש הרגלה,לכן יש להשתמש בתיחום בחוכמה ובהדרגתיות, הגדר גורים לא באה לתת מענה לעונש, להפך המקום של הגדר גורים אמור להיות כיפי והנאתי לגור, רק כשהגור לא בבקרה תוכלו לשים אותו בתוך הגדר, וכמובן רק אחרי שהתרגל לגדר כשהוא פתוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד 'הב הב'
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!