israel flag
ברוכים הבאים למרכז הכלב והאדם!
המרכז האקדמי הגדול בישראל ללימודי אילוף כלבים, כלבנות טיפולית והכשרת כלבי שירות!
ההרשמה לקורס כלבנות טיפולית מחזור אוקטובר 42 החלה!
ההרשמה לקורס מאלפי כלבים בכירים בעיצומה!

מאמר על בחירת מאלף כלבים בתל אביב

בחירת מאלף כלבים בתל אביב היא אכן משימה לא קלה, בעקבות המבחר הגדול של מאלפי כלבים ‘בעיר הגדולה’. ומי מחפש מאלף, בדרך כלל? בעיקר אנשים אשר אימצו או קנו כלב, ולאט לאט מגלים שמתחילות להתעורר בעיות התנהגות קלות, אשר הופכות מהר מאוד את חייהם לבלתי נסבלים.

אז אם הגעתם לכאן, אתם בוודאי מחפשים מאלף כלבים בתל אביב, שזה מעולה ואפילו מצוין – כי תל אביב מלאה במאלפים מקסימים ונהדרים. במאמר הזה אתן מעט מהידע שלי, ואולי תוכלו להיעזר במאמר הזה ולמצוא את המאלף שהכי מתאים והכי נכון בשבילכם בתל אביב

בחירת מאלף כלבים שמשתף פעולה עם וטרינר ועם חנות חיות

אדם אשר מאמץ או קונה כלב יעשה כנראה, בין הדברים הראשונים, כמה צעדים קבועים: הוא ילך לווטרינר וייתן לכלב חיסונים חשובים, ויקנה לו שק אוכל ומשחקים מדליקים בחנות חיות. בדיוק בשלב הזה צריך להכניס לתמונה גם מאלף כלבים, שייתן לכם הדרכה נכונה בגישה חיובית, שיסביר לכם על מנהיגות מתבוננת רגועה ובריאה ושיבהיר לכם מה לעשות בכל שלב בהתפתחות של הכלב ובגדילתו, כדי שלא יעשה בעיות בעתיד. בעלים אשר יעברו הכוונה מסודרת בידי מאלף כלבים כבר בשלבים הראשונים בבית, ייהנו מחיים בריאים ומתקשורת נכונה, עם הבנה והרמוניה.

החשיבות במציאת מאלף כלבים שמתאים לכם

דווקא בתל אביב, חשוב להבין באיזה מאלף בוחרים. הוא צריך להיות, כמובן, אדם שאוהב כלבים ומתייחס אליהם בכבוד, וגם יודע איך “לדבר” אִתם ואִתכם, הבעלים של הכלב. במקרים מסוימים עליו להוביל אותם, לתת להם עצות נכונות ולכוון אותם לדרך נכונה וחדשה.

כאשר אתם בוחרים מאלף ממרכז הכלב והאדם אתם מקבלי שירות ברמה המקצועית והאדיבה ביותר. כך גם תוכלו לראות את התוצאות ואת השינוי באופיו של הכלב בתוך זמן קצר. בהמשך, כשתרצו לדבר עם מישהו על כל בעיה, תזכו במרכז הכלב והאדם לאוזן קשבת לכל צורכי הלקוח באשר הם.

חשיבות הממליצים

לכל מאלף כלבים בתל אביב יש המלצות כאלו או אחרות. מומלץ לדבר עם המאלף בטלפון ולשאול אותו את השאלות שחשובות לכם. אם הוא ‘הרגיש’ לכם נכון, ענה לשאלותיכם במקצועיות, במוסריות, באדיבות ובשקיפות מלאה ופירט מה תקבלו במהלך האימון – מצאתם את המאלף כלבים המתאים לכם.

מומלץ שלא להסתמך על הרושם שנוצר במהלך הדגמה מקצועית אחת: ישנם מאלפי כלבים בתל אביב אשר מדגימים טריקים על כלביהם האישיים, בגינות כלבים. זה בהחלט מרשים, יפה ומגניב, אבל לא מעיד על היכולת המקצועית, ועל מתן הדרכה נכונה שתתאים לכלב שלכם. על העניין האחרון כדאי לשים דגש רב: האם המאלף יתאים לאימון כלבכם בבית שלכם?

לא לוותר על פגישת הדרכה ראשונית

מאלף כלבים מקצועי אינו מאבחן בעיות התנהגות של כלבים על פי שיחת טלפון בלבד. מאלף כלבים מקצועי ובעל מוסריות ייתן מענה והדרכה מסודרת רק אחרי שהוא רואה את הכלב ומאבחן אותו על פי התנהגותו האינדיבידואלית בבית. חשוב שבאבחון הראשוני תרגישו שהמאלף נותן לכם טיפים והדרכה מסודרת, אשר תתאים לאופייכם. מעל לכול, חשוב שיהיה חיבור ביניכם לבין המאלף, אדם בעל מוסריות ויצירתיות, שיודע לפתור בעיות התנהגות של כלבים.

איזו גישת אילוף מומלצת לבבחירת מאלף כלבים בתל אביב?

כמו שכבר כתבתי, ישנם המון מאלפי כלבים בתל אביב, מאלפים מקסימים שייתנו מענה לבעיות התנהגות רבות, אך כדאי להתייחס לגישת האילוף שהמדריך מביא עמו. אנחנו במרכז הכלב והאדם דוגלים ומעניקים שירותי אילוף בגישה חיובית, שמאפשרת יצירת אמון קלה ונעימה, גם לבעלי הכלב וגם לכלבים עצמם.

אני מציג בדרך כלל את שאלת מיליון הדולר בפני כל אדם אשר מפקפק באילוף בגישה החיובית: “מי ילמד אותך יותר טוב? מורה שמראה לך כוח או מורה שמראה לך אהבה, עם אסרטיביות נכונה?”. אני מקווה שגם אתם תבחרו באפשרות השנייה, כי רק כך תזכו במאלף שיתאים לכם.

מאלף חיובי שאינו חיובי כלפי בני אדם? לא ולא!

היום יש הוויה של אילוף בגישה חיובית, והמון חמלה ואהבה ענקית כלפי הכלב. זה מאוד חשוב, אך העבודה האמיתית נמצאת בהדרכת בעלי הכלבים, אשר אינם יודעים מה לעשות במצבים מסוימים עם כלביהם. מאלף כלבים מקצועי ובעל חמלה יודע לכוון ולתת את הפתרונות החיוביים והנכונים ביותר לבעלים אשר נמצאים במקום הזה.

כדאי לבחור בסופו של דבר מאלף כלבים טוב אשר יודע לתת מענה לכלבכם ולכם כבעלי כלבים, בעל מוסריות ובעל תבונה ויצירתיות, שידע ליצור תקשורת בצורה בריאה גם עם בני אדם וגם עם כלבים. מאלף שידע להתחבר לכלב, ושידע לייעץ לכם כבעלי כלבים, גם מעבר לשעות המוגדרות כשיעורי אילוף.

שתהיה בחירה מוצלחת!

מרכז הכלב והאדם - לוגו

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד ‘הב הב
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

מרכז הכלב והאדם - לוגו

צריכים עזרה מנציג?
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
לא תספיקו להגיד ‘הב הב
והמומחים שלנו יחזרו אליכם!

דילוג לתוכן